0911 720 828

Informácie pre cestujúcich MHD v Považskej Bystrici

 

Hľadáte?

 

 

 

 

Ceny cestovného v MHD Považská Bystrica

Koľko stojí časový predplatný lístok? Koľko stojí cestovné v MHD pre dospelých, pre študentov, seniorov, matky s deťmi či pre ZŤP?

 

 

Zistíte tu

 

 

 

 

Považskobystrická karta, Karta pre ľudí

Ako a kde vybavíte Považskobystrickú kartu? Koľko stojí táto karta? Čo robiť, keď ju stratíte, alebo vám nefunguje? Ako dlho je možné kartu používať?

 

 

Zistíte tu

 

 

 

 

Žiadosť o vydanie Považskobystrickej karty

Tlačivo, ktoré je potrebné stiahnuť si a vyplniť nájdete na tomto odkaze. K tlačivu je nutné pridať aj fotografiu o veľkosti 3 x 2,5 cm, prípadne fotografiu získame z platného OP.

 

 

Kliknite sem

 

 

 

 

Tarifný a prepravný poriadok MHD

Ako fungujú zľavy v doprave? Akým spôsobom získate dopravnú kartu? Aké sú pravidlá pre prepravu batožiny, aké majú cestujúci povinnosti, práva?

 

 

Zistíte tu

 

 

 

 

On-line služby pre Dopravnú kartu

Potrebujete dopravnú kartu, aby ste mohli jazdiť MHD v Považskej Bystrici? Vybavíte ju on-line. On-line si môžete dobiť aj kredit, alebo kúpiť časový predplatný lístok.

 

 

On-line služby

 

 

 

 

Sťažnosti a pripomienky od cestujúcich

Pripomienky alebo sťažnosti k MHD v Považskej Bystrici nám môžete napísať aj on-line. Formulár je anonymný, uvedenie mena či kontaktu nie je povinné.

 

 

Kliknite sem

 

 

 

 

Cestovanie na pár klikov

Cestovné poriadky a dopravnú kartu môžete mať teraz aj v mobile. Dopravný podnik mesta Považská Bystrica spolupracuje s aplikáciou UBIAN, vďaka ktorej bude pre vás cestovanie po našom meste oveľa jednoduchšie.

 

 

   

 

 

 

Kontaktujte nás
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Text správy: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia